METODA HOLLYWOOD LASHES 1:1

PRAGNIESZ BYĆ PIĘKNA KAŻDEGO DNIA?

Chcesz, by Twoje spojrzenie było urzekające, a rzęsy wzbudzały zachwyt każdego? Innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs z Hollywood Lashes to gwarancja wysokiej jakości produktów i doskonały efekt wizualny. Gęste, długie, efektowne – rzęsy, jakich tylko zapragniesz!
Bądź zawsze wyjątkowa!
Nowatorskie produkty Hollywood Lashes cieszą się dużą popularnością na całym świecie.
Od wprowadzenia ich na rynek nie odnotowano ani jednej reklamacji dotyczącej podrażnienia oczu wywołanego klejem lub zmywaczem.

Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane Panie, które chcą czuć się wyjatkowo i oryginalnie, które w nadmiarze obowiązków nie mają czasu na wykonanie precyzyjnego, czasochlonnego makijażu, a dzieki moim rzęsom będą zawsze piękne.

W mojej ofercie każda Pani znajdzie coś dla siebie,indywidualnie dobieramy rzęsy ich rodzaj i grubość wedle upodobań i oczekiwań klientki.

Metoda 1:1 - metoda polegająca na dokładnym przyklejaniu rzęsy syntetycznej do rzęsy naszej klienki, zabieg wykonuje sie osobno do każdej z rzęsy przez co zabiera nam to dużo czasu,ale daje spektakularny, niepowtarzalny wygląd naszego oka. Rzęsy są przyklejane na bezzapachowy i bezoparowy klej idealnie nadaje się do łatwej aplikacji.

• Hypolaregiczna receptura,
• opracowana w oparciu o składniki o niskim potencjale alergogennym,
• produkt atestowany, medycznej, najwyższej jakości.
Efekt utrzymuje sie do kilku tygodni oraz zalezny jest od żywotności i kondycji naszych rzęs. Przedłużone rzęsy należy uzupełnić co 2-3 tyg, nigdy nie usuwamy ich na własną rękę.
Do przedłużania oferyjemy różne rodzaje i typy rzęs o różnej długości i grubości wszystko od upodobań i życzeń klientki.