METODA MIKRORING

Zajmuje się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów metodą micro rings.

Obecnie, dzięki  doświadczeniu, popartemu praktyką, pracuje tylko na najlepszych włosach.

PRZEDŁUŻANIE ODBYWA SIĘ TYLKO PRZY WYKORZYSTANIU WŁOSÓW NATURALNYCH EUROPEJSKICH REMY

                   


Najbardziej cenione wśród Polek są włosy naturalne Remy wyselekcjonowane tak by łuski każdego włosa były skierowane ku dołowi co zapobiega plątaniu. Jednocześnie włosy Remy po doczepieniu idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami.

 

Najbardziej cenione wśród Polek są włosy naturalne Remy wyselekcjonowane tak by łuski każdego włosa były skierowane ku dołowi co zapobiega plątaniu. Jednocześnie włosy Remy po doczepieniu idealnie współgrają z naszymi naturalnymi włosami.

 

Włosy Remy 100% naturalne włosy to obecnie najbardziej luksusowy produkt dostępny na rynku. Dokładnie wyselekcjonowane pasma, pozyskiwane głównie na terenie Europy to włosy bardzo dobrej jakości, miękkie w dotyku, nie plączące się, dostępne w pełnej gamie kolorów. Remy to naturalne włosy, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia, co odróżnia je od innych dostępnych naturalnych włosów.
100% satysfakcji dzięki nienaruszonej strukturze, wyglądają na silne i zdrowe, zachowując swój blask dłużej niż zwykłe włosy.W hierarchii jakości, włosy te już od dawna zajmują najwyższe miejsce.

  


  

Dzięki swej niepowtarzalnej strukturze są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Idealnie układające się, nie plączące i niemożliwe do odróżnienia od naszych własnych włosów, są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń. Daje Wam drogie Panie, możliwość sprawdzenia prawdziwości tych słów, a zarazem gwarancję zadowolenia z wykonania przedłużenia.

Metoda wykonywania -

Micro Rings - to metoda wykonywana na zimno. Podstawą jej funkcjonalności są micro- ringi z wypełnieniem silikonowym, czyli malutkie obrączki, przez które przewleka się pasemka swoich włosów łącząc je z pasemkami naturalnymi bądź syntetycznymi.  

Metoda ta, według mnie jest dzisiaj najbardziej bezpieczną metodą zagęszczania i przedłużania włosów.
Micro Rings jest metodą w 100% bezpieczną, gdyż nie używamy przy niej środków chemicznych ani kleju, dlatego może być stosowana dla włosów cienkich, słabych i zniszczonych. Zastosowanie tej metody to  również  duża oszczędność, główną zaletą tego systemu jest możliwość ponownego użycia pasemek (przy oczywiście odpowiedniej pielęgnacji) i mikro ringów przy kolejnym zabiegu przedłużania. Dzięki temu fryzura znów będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie i świeżo przez co zakładanie nowych włosów staje się zupełnie niepotrzebne.

Czas wykonywania przedłużanie to ok.2h.